Niedziela II Wielkiego Postu

28 II 2024 r.

† Dziś przeżywamy II Niedzielę Wielkiego P. O godz. 15:00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Tematem: bł. rodzina Ulmów. Rozważanie II: Miłość.

† Obchodzimy dziś Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami, któremu w tym roku towarzyszy hasło: „W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną”. Niech wyrazem naszej odpowiedzialności za misje będzie modlitwa w intencji misjonarzy w czasie Mszy św. i nabożeństwa Gorzkich Żali, podjęcie postu, a także dar materialny na misje.

† Bóg zapłać za złożone ofiary na prace remontowe. Kolekta wyniosła – 4051 zł. Pokój – 18:00 740 zł, 7:30 – 1225 zł, 11:00 – 1576 + 100 zł i Krogulna – 400 zł.

† W poniedziałek Msza św. recytowana o godz. 7:00.

† We wtorek Msza św. w szpitalu godz. 16:30.

† We wtorek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do MBNP. Intencje składamy do skrzynki.

† W środę Droga Krzyżowa dla dzieci i Msza św. szkolna. Zapraszam serdecznie dzieci i młodzież. Zapraszam w tym tygodniu kandydatów do bierzmowania z klasy 8. Po Mszy św. spotkanie w Oazie.

† W piątek Msza św. szkolna i Droga Krzyżowa w Krogulnej o godz. 16:30 oraz Droga Krzyżowa w Pokoju o godz. 17:30.

† W piątek odwiedziny chorych od godz. 8:00.

† W sobotę Msza św. rano o godz. 7:00.

† W sobotę o godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

† Organizujemy wielkopostną pielgrzymkę dnia 16 marca. Pierwotnie planowaliśmy wyjazd do Sadowia koło Ostrowca Wlk. Ostatecznie z różnych powodów udamy się w innym kierunki, mianowicie do Alwerni, Staniątek i sanktuarium Ecce Homo w Krakowie. Szczegóły na ostatniej stronie.

† Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku po Mszy św., okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.

† Dziękuję za sprzątanie świątyń. W sobotę proszę rodziny z Zieleńca: Cegła, Wypych, Boba, Rogalski, a do Krogulnej panie: Dedek Aleksandrę i Makarewicz Mariolę.

ks. KR