Niedziela X Zwykła

11 VI 2024 r.

1. Przeżywamy dziś X Niedzielę Zwykłą. O godz. 15:00 nabożeństwo popołudniowe. Odpust w parafii Zagwiździe.

2. W poniedziałek Msza św. rano o godz. 7:00

3. We wtorek Msza św. w szpitalu o godz. 16:30.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo do MBNP. Intencje składamy do skrzynki.

5. W środę Msza św. szkolna o godz. 17:00. Zapraszam w tym tygodniu na spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 6. Po Mszy spotkanie w Oazie.

6. W czwartek o godz. 17:00 Msza św. szkolna w Krogulnej, a w piątek Msza św. w kaplicy w Siedlicach.

7. W czwartek o godz. 18:00 Nabożeństwo Fatimskie i po nim Msza św.

8. W sobotę Adoracja od godz. 17:00 z okazją do spowiedzi św.

9. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na prace remontowe. Rozpoczęły się pra-ce konserwatorskie przy ołtarzu głównym oraz prospekcie organowym. Realizuje je firma konserwatorska pani Doroty Gryczewskiej z Sidziny.

10. Zapowiedź przedślubna II: Malwina Stiller – Pokój i Damian Polednia – Luboszyce oraz Mateusz Łytka – Zieleniec i Aneta Leszczyńska – Głubczyce.

11. Spowiedź przed każdą Mszą. Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św.

12. Bóg zapłać za sprzątanie świątyń. W sobotę proszę rodziny z Zieleńca: Kotlarz, Zacharów, Czech, Gadawski a do Krogulnej panie: Ślusarczyk Grażynę i Kujawa Annę.

13. Do wieczności odszedł św. Roman Dobrowolski z Zieleńca, l. 60. Wieczny odpoczynek…

ks. KR