Niedziela IV Wielkanocna

25 IV 2024 r.

 Dziś przypada nam Niedziela Dobrego Pasterza. Przeżywamy Światowy Dzień Modlitw o Powołania, rozpoczyna się także 61. Tydzień Modlitwy o Powołania do Służby w Kościele. Prośba biskupa opolskiego o modlitwę w tej intencji poniżej.

 Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na prace remontowe.

 W poniedziałek Msza św. rano o godz. 7:00 (recytowana).

 We wtorek Msza św. w szpitalu o godz. 16:30.

 We wtorek Msza św. o godz. 18:00, połączona z nabożeństwem do MBNP. Intencje składamy do skrzynki.

 We wtorek godz. 18:45 odbiór alb dzieci pierwszokomunijnych w „Oazie”.

 W środę Msza św. szkolna o godz. 17:00. Na Mszę św. i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy 8. Po Mszy spotkanie w „Oazie”. Obecność obowiązkowa.

 W czwartek Msza św. szkolna w Krogulnej o godz. 17:00.

 W czwartek zapraszam na Msze św. z prośbą o urodzaje i Boże błogosławieństwo dla rolników i ogrodników. Po Mszy św. błagalna procesja.

 W piątek o godz. 17:00 Msza św. z kaplicy w K. Górze.

 W sobotę o godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

 Do wieczności odeszła śp. Zofia Głowacz z Pokoju, l. 67. Wieczny odpoczynek…

 Spowiedź przed każdą Mszą. Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św.

 Bóg zapłać za sprzątanie świątyń. W sobotę proszę rodziny z Zieleńca: Krysiak, Szewc-Gil, Dębski, Nastula, a do Krogulnej panie: Dorotę Czech i Eweliną Jasińską.

 Życzę błogosławionej niedzieli.

ks. KR