Niedziela XXXIII Zwykła

18 XI 2019 r.

1. Przeżywamy dziś XXXIII niedzielę zwykłą. O godz. 15:00 Zaduszki Jazzowe. Serdecznie zapraszam na koncert.

2. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na malowanie naszego kościoła.

3. W poniedziałek Msza św. rano o godz. 7:00.

4. We wtorek Msza św. w szpitalu o godz. 16:30.

5. W środę o godz. 17:00 Msza św. szkolna w Pokoju, a w Krogulnej w czwartek o godz. 16:45. Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież.

6. W środę zapraszam na spotkanie uczniów klasy 6b SP w ramach przygotowań do bierzmowania. Całość zakończy się około 18:30.

7. W piątek zapraszam na spotkanie dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami na godz. 18:30 do „Oazy”. Nie ma dziś materiałów w segregatorze.

8. W sobotę o godz. 9:00 spotkanie ministrantów. Serdecznie zapraszam na spotkanie chłopców i dziewczęta chcących zostać lektorami i ministrantami. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 uroczystość ustanowienia nowych ministrantów.

9. W sobotę o godz. 18:00 będzie sprawowana Msza św. w intencji pielgrzymów do Grecji. Spotkanie pielgrzymów w niedzielę 24 listopada o godz. 15:30 w „Oazie”. Dla pielgrzymów został przygotowany pamiątkowy film na nośniku pendreiv 32 GB (20 zł.)

10. Otwarty jest kalendarz intencji na rok 2020 do Pokoju i Krogulnej.

11. Kancelaria czynna w tygodniu po Mszy św. Sakrament pokuty przed każdą Eucharystią.

12. Bóg zapłać za sprzątanie świątyń. W przyszłą sobotę proszę rodziny z ul. Brzeskiej: Michura, Jagiela, Wiącek, Frasiak, a do Krogulnej panie: Alinę Mopan i Agnieszkę Machynia.

13. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, MG Niedzielny, Miłujcie się.

ks. KR