Niedziela XXIV Zwykła - Odpust Parafialny

14 IX 2021 r.

1) Przeżywamy dziś XXIV Niedzielę Zwykłą i parafialną uroczystość odpustową ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego. Serdecznie dziękujemy ks. Jerzemu Dzierżanowskiemu za wygłoszone Słowo Boże.

2) W dniu dzisiejszym w Warszawie uroczystość beatyfikacji kar. Stefana Wyszyńskiego i s. Elżbiety Czackiej o godz. 12:00. Transmisja w telewizji publicznej.

3) W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 połączona z Nabożeństwem Fatimskim. Serdecznie zapraszam.

4) We wtorek Msza św. o godz. 18:00 połączona z nabożeństwem ku czci MBNP. Intencje można składać do skrzynki.

5) W środę Msza św. szkolna w Pokoju o godz. 17:00, a w czwartek w Krogulnej również o godz. 17:00. Zapraszam na Msze św. i spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania. Szczegóły poniżej.

6) W sobotę o godz. 17:00 Adoracja i okazja do spowiedzi. Sakrament pokuty każdego dnia przed Eucharystią.

7) Kancelaria parafialna czynna jest po zakończonej Mszy św. (od poniedziałku do piątku).

8) W roku 2022 I Komunia odbędzie się 15 maja, natomiast rocznica I Komunii św. 22 maja.

9) W przyszłą niedzielę kolekta na prace remontowe.

10) Dziękuję za sprzątanie świątyń. W sobotę proszę rodziny z ulicy Namysłowskiej: Zawalnicki, Kant, Kocoń, Lechowski, a do Krogulnej panie: Doktor Marię i Seredziuk Marię.

11) Polecam prasę katolicką: GN, MGN i Apostolstwo Chorych.

Bierzmowanie
Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (klasy: VI, VII, VIII SP oraz szkoła średnia).
W roku 2022 bierzmowanie przyjmą kandydaci z klas VIII SP i szkoły średniej.
Obowiązują: Dzienniczek kandydata jako narzędzie samokontroli oraz Deklaracja kandydata na rozpoczęcie przygotowania.

Sołeckie Dożynki Sąsiedzkie
w Krogulnej - 18 września

12:30 - Msza św. dziękczynna.
13:30 - przemarsz korowodów.
14:00 - występy muzyczne.
15:00 - pokazy kulinarne.
16:00 - warsztaty Eko.
18:00 - zabawa z DJ.