Niedziela XXIV Zwykła - Dożynki Parafialne

18 IX 2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj dożynki parafialne. Bóg zapłać serdeczne parafianom z Pokoju za ich przygotowanie. Odpust w naszym dekanacie w parafii Tuły.

2. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na malowanie naszego kościoła.

3. We wtorek Msza św. w szpitalu o godz. 16:30.

4. W środę o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania i rodziców (szczegóły na 4 stronie).

5. W środę Msza św. szkolna o godz. 17:00, a w Krogulnej w czwartek o godz. 16:45.

6. W sobotę o godz. 9:00 spotkanie ministrantów. Zapraszam.

7. Bóg zapłać za sprzątanie świątyń. W sobotę proszę rodzinę z Pokoju z ul. Opolskiej: Letki, Kozłowski, Sikora, Kosiński, a do Krogulnej panie: Wiesławę Dziewiątkowską i Grażynę Wizemberg.

I Komunia św.

Rodziców którzy pragną przygotować w tym roku swoje dziecko do I Komunii św. proszę o zabranie listu w zakrystii (kto jeszcze tego nie uczynił) oraz zapraszam na 15 minutowe spotkanie (w Oazie) rodziców i dziecka (w ciągu najbliższych 2 tygodni). Umawiamy się telefonicznie.

Bierzmowanie

W środę (18 września) o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania i rodziców (klasy VI, VII, VIII SP oraz szkoła średnia).W roku 2020 bierzmowanie przyjmą kandydaci z klas VIII SP i szkoły średniej. Obowiązują: Dzienniczek kandydata jako narzędzie samokontroli oraz Deklaracja kandydata na rozpoczęcie przygotowania.

ks. KR