Niedziela XXIV Odpust Parafialny

15 IX 2020 r.

1. Dziś w naszej parafii doroczna uroczystość odpustowa ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego. Gościmy ks. Wojciecha Lippę, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Opolu oraz orkiestrę Dętą z Łowkowic pod przewodnictwem pana Wiktora Poloczka.

2. O godz. 15:00 zapraszamy na koncert orkiestry na plac przed „Oazą”.

3. W ramach odpustu nasza Caritas organizuje loterię fantową. Serdecznie zachęcamy do wsparcia dzieł prowadzonych przez Caritas.

4. Jutro uroczystość bierzmowania w Starych Budkowicach o godz. 18:30, pod przewodnictwem ks. bpa Pawła Stobrawy. Spowiedź dla młodzieży dziś o godz. 16:30.

5. Konto Rady Duszpasterskiej na malowanie kościoła: BS Namysłów: 43 8890 0001 0401 2843 2004 0002.

6. Następuje zmiana dnia sprawowania Msza szkolnej w Pokoju. Eucharystka dla dzieci i młodzieży będzie we wtorki o godz. 17:00. We wtorek zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania (klasy VII SP). Po Mszy św. spotkanie w „Oazie”.

7. W czwartek msza szkolna w Krogulnej o 16:45.

8. W sobotę na godz. 9:00 zapraszam na spotkanie ministrantów.

9. W sobotę od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. przed odpustem.

10. Uroczystość I Komunii św. w roku 2021 odbędzie 09 maja, a rocznica - 16 maja.

11. Sakrament pokuty każdego dnia przed Eucharystią. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku po zakończonej Mszy św.

12. Bóg zapłać za sprzątanie kościołów. W przyszłą sobotę proszę rodziny z ulicy Wojska P.: Mazurek, Oleszczuk, Makarewicz, Zdzuj, a do Krogulnej panie: Elżbietę Tomala i Dominikę Rzepka.

13. Serdecznie Bóg zapłać wszystkim parafianom i gościom za udział w uroczystości odpustowej.

ks. KR