Niedziela I Wielkiego Postu

20 II 2018 r.

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na malowanie naszej świątyni.

2. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali na godz. 15:00.

3. We wtorek o godz. 16:30 Msza św. w szpitalu.

4. Bierzmowanie w tym roku odbędzie się 08 maja o godz. 17:00 w Starych Budkowicach.

5. W środę o godz 17:00 Droga Krzyżowa dla dzieci i Msza św. szkolna. Na nabożeństwo i Mszę św. zapraszam młodzież klas II Gimnazjum. Po Mszy św. katecheza w salce.

6. Zachęcam do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w czwartek o godz. 16:45 w Krogulej i w piątek o 17:30 w Pokoju.

7. Organizujemy wielkopostną pielgrzymkę w dniu 17 marca do Ołomuńca w Czechach.

8. Jesienią udamy się na pielgrzymkę na Bałkany. Trasa: Chorwacja – Bośnia i Hercegowina (Medjugorje) – Czarnogóra – Albania – Macedonia – Serbia. Będzie to wyjazd 9 dniowy w terminie 29 września do 8 października 2018. Koszt całkowity pielgrzymki 2.350 zł. Zapisy rozpoczniemy po świętach Wielkanocnych.

9. W sobotę o godz. 9:00 spotkanie dla ministrantów.

10. Okazja do spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św.

11. Bóg zapłać za sprzątanie świątyń. W sobotę proszę rodziny z ulicy Kościelnej i Podleśnej: Ryniak, Krzywoń, Jakubik i Rudak, a do Krogulnej panie: Krystynę i Jadwigę Baran.

ks. KR