Niedziela IV Zwykła

01 II 2023 r.

1. Przeżywamy dziś IV Niedzielę Zwykłą. O godz. 15:00 nabożeństwo popołudniowe.

2. W poniedziałek Msza św. rano o godz. 7:00.

3. We wtorek po Mszy św. nabożeństwo do MBNP. Intencje składamy do skrzynki.

4. We wtorek Msza św. w szpitalu godz. 16:30.

5. W czwartek przypada nam Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta przeznaczona jest na klasztory klauzurowe. Msze św. w Krogulnej o godz. 16:45 i w Pokoju o godz. 18:00. Błogosławieństwo świec w czasie każdej Mszy św. Po Mszach św. błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja.

6. W środę na Mszę św. o godz. 17:00 zapraszam dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami (poświęcimy świece).

7. W tym tygodniu przypada nam I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę Msza św. rano o godz. 7:00.

8. W I piątek Msze św. o 17:00 w Krogulnej i o godz. 18:00 w Pokoju. W tym dniu odwiedziny chorych od godz. 8:00.

9. W niedzielę błogosławieństwo chleba ku czci św. Agaty.

10. W sobotę o godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

11. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku po zakończonej po Mszy św., okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.

12. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej: GN w cenie 10 zł, MG Niedzielny, Rycerstwo Niepokalanej, Apostolstwo Chorych.

13. Dziękuję za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę rodziny z ulicy Podleśnej: Łakomy, Kinur, Wielonkiewicz i Śliwa, a do Krogulnej panie: Natalię Łakomy i Małgorzatę Krawczyk.

14. Do wieczności odszedł śp. Konstanty Stefan z Pokoju. Wieczny odpoczynek…

15. Życzę parafianom i gościom błogosławionej niedzieli.

ks. KR