Niedziela XXVII Zwykła

08 X 2017 r.

1. Dziś o godz. 15:00 Nabożeństwo Różańcowe, które poprowadzi Wspólnota Domowego Kościoła (Oaza Rodzin). O godz. 14:00 spod kościoła wyjazd rowerowy na nabożeństwo na tzw. Wilczą Budę. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

2. Dziś Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Do nabycia „papieskie kremówki”, które rozprowadza Caritas.

3. W tygodniu Różaniec Święty codziennie o godz. 18:00, oprócz środy (godz. 17:00).

4. We wtorek Msza św. w szpitalu o godz. 16:30.

5. W środę Msza św. szkolna o godz. 17:00. Zapraszam serdecznie dzieci i młodzież. Obowiązkowo zapraszam młodzież klas II i III Gimnazjum w ramach przygotowań do bierzmowania.

6. W czwartek nie będzie Mszy św. szkolnej w Krogulnej.

7. W piątek ostatnie Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18:00. Serdecznie zapraszam.

8. Otwarty jest kalendarz intencji na rok 2018 w Pokoju i Krogulnej.

9. W sobotę o godz. 9:00 nie będzie spotkania dla ministrantów.

10. W przyszłą niedzielę przed kościołem kolekta specjalna na malowanie naszego kościoła.

11. W pierwszą sobotę listopada (04) na Jasnej Górze odbędzie się pielgrzymka mężczyzn. Serdecznie zapraszam do udziału. Wyjazd 4 listopada o godz. 7:30. Koszt 25 zł. Zapisy w zakrystii.

12. Bóg zapłać za sprzątanie świątyń. W przyszłą sobotę proszę rodziny z Zieleńca: Stępień, Dęski, Szymański, Nastula, a do Krogulnej panie: Dorota Szmaja i Jolanta Zelek.

13. Kancelaria czynna od poniedziałku do środy po Mszy św., spowiedź przed każdą Eucharystią.

14. Zapowiedź przedślubna: II: Karolina Żurecka – Pokój i Andrzej Jungowski – Praszka.

ks. KR