Niedziela XI Zwykła

22 VI 2018 r.

1. Przeżywamy dziś XI Niedzielę Zwykłą. Gościmy diakona Rafała Kurka z Seminarium Duchownego w Opolu w ramach tzw. niedzieli pastoralnej. Kolekta przeznaczona na potrzeby seminarium.

2. Nabożeństwo niedzielne o godz. 15:00.

3. Bóg zapłać za złożone ofiary na malowanie kościoła.

4. We wtorek Msza św. w szpitalu o godz. 16:30.

5. W środę wyjazd pierwszej grupy na pielgrzymkę do Sandomierza (godz. 6:00). Powrót w czwartek około godz 21:00.

6. W sobotę wyjazd drugiej grupy na pielgrzymkę do Sandomierza (godz. 6:00). Powrót w niedzielę około godz 21:00. Na ten wyjazd są jeszcze wolne dwa miejsca.

7. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dziękczynna dla uczniów SP i Gimnazjum o godz. 8:00.

8. Kancelaria czynna jest w tym tygodniu: poniedziałek, wtorek i piątek po Mszy św. Spowiedź przed każdą Mszą św.

9. Bóg zapłać za sprzątanie świątyń. W sobotę (23 czerwca) proszę rodziny z ulicy Krzywej i Sienkiewicza: Urbański, Wąsik, Krzyżowski i Hnat, a do Krogulnej panie Danutę Gryl i Marzenę Głaz.

ks. KR