Niedziela II Wielkiego Postu

20 III 2019 r.

1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali na godz. 15:00.

2. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na malowanie naszego kościoła.

3. W poniedziałek Msza św. rano o godz. 7:00.

4. We wtorek o godz. 16:30 Msza św. w szpitalu.

5. W środę o godz 17:00 Droga Krzyżowa dla dzieci i Msza św. szkolna. Na nabożeństwo i Mszę św. zapraszam młodzież klasy 7 SP. Po Mszy św. katecheza w salce.

6. W środę zapraszam na Drogę Krzyżową i Mszę św. dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami. Poświęcimy książeczki Droga do Nieba.

7. Zachęcam do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w czwartek o godz. 16:45 w Krogulej i w piątek o 17:30 w Pokoju.

8. W sobotę o godz. 9:00 spotkanie dla ministrantów.

9. Okazja do spowiedzi codziennie przed Eucharystią. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku zawsze po zakończonej Mszy św.

10. Bóg zapłać za sprzątanie świątyń. W sobotę proszę rodziny z Zieleńca: Polok, Figiel, Trojanowski, Trojanowski, a do Krogulnej panie: Zofię Dyszlowską i Wiesławę Dziewiątkowską.

11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (5zł) i Mały GN (5 zł), Apostolstwo Chorych (2 zł).

ks. KR