Niedziela XXVI i XXVII Zwykła

28 IX 2018 r.

Niedziela XXVI Zwykła – 30 września 2018

1. Dziś o godz. 15:00 nabożeństwo przy kapliczce św. Jadwigi Śląskiej na Wilczej Budzie.

2. W naszym kościele Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15:00.

3. Od poniedziałku rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Nabożeństwa codziennie o godz. 18:00, oprócz środy (godz. 17:00). Dzieci otrzymają plansze różańcowe i każdego dnia obrazek do wklejania.

4. We wtorek nie będzie Mszy św. w szpitalu.

5. W środę Msza św. szkolna o godz. 17:00.

6. W piątek nie będzie Mszy św. szkolnej w Krogulnej.

7. Wyjazd 2. grupy pielgrzymów Bałkańskim Szlakiem w piątek (05 października) o godz. 2:00.

8. W sobotę nie ma spotkania dla ministrantów.

9. Bóg zapłać za sprzątanie świątyń. W przyszłą sobotę proszę rodziny z ul. Średniej: Żurecka Krystyna, Żurecka Ewa, Burtny, Malczewski, a do Krogulnej panie: Małgorzatę Nawrocką i Magdalenę Wikieł.

10. Spowiedź przed każdym nabożeństwem różańcowym, a w niedzielę przed każdą Eucharystią.

11. Można nabyć kalendarze ścienne (5 zł) i Kalendarze Rolników w cenie 25 zł.

Niedziela XXVII Zwykła – 07 października 2018

1. Nabożeństwo Różańcowe dziś o godz. 15:00. W tygodniu różaniec święty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 z wyjątkiem środy – o godz. 17:00.

2. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej: dzieci, młodzież i dorosłych parafian.

3. We wtorek nie będzie Mszy św. w szpitalu.

4. W czwartek nie będzie Mszy św. szkolnej w Krogulnej.

5. W sobotę o godz. 9:00 nie będzie spotkania dla ministrantów.

6. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Do nabycia „papieskie kremówki”, które rozprowadza Caritas.

7. Bóg zapłać za sprzątanie świątyń. W przyszłą sobotę proszę rodziny z ulicy Średniej i Mariackiej: Konat, Kubica, Czyszczoń, Brylewski, a do Krogulnej panie: Dorotę Czech i Ewelinę Jasińską.

8. Spowiedź przed każdym nabożeństwem różańcowym, a w niedzielę przed Eucharystią.

ks. KR