Niedziela V Wielkanocna

21 V 2019 r.

1. Obchodzimy dzisiaj V Niedzielę Wielkanocną. Nabożeństwo popołudniowe o godz. 15:00.

2. W naszej parafii dziś uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. Msza św. o godz. 11:00.

3. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na malowanie naszego kościoła.

4. We wtorek Msza św. w szpitalu o godz. 16:30.

5. Nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 18:00, w środę (17:00) i niedzielę (15:00).

6. W środę na nabożeństwo, Mszę św. i spotkanie do salki zapraszam młodzież klasy VII SP, w ramach przygotowań do bierzmowania.

7. W czwartek nabożeństwo majowe i Msza św. szkolna w Krogulnej o godz. 16:45.

8. W piątek Msza św. w kaplicy w Krzywej Górze o godz. 17:00.

9. W sobotę o godz. 9:00 spotkanie dla ministrantów.

10. W sobotę organizujemy nasz parafialny Dzień Chorego. O godz. 10:00 Msza św. i spotkanie w salce.

11. Zapowiedź przedślubna: Patryk Doktor – Krogulna i Kamila Krzyśków – Czepielowice.

12. Do wieczności odszedł Jan Zedeberny z Pokoju, lat 74. Wieczny odpoczynek...

13. Bóg zapłać za sprzątanie świątyń. W sobotę proszę rodziny z Zieleńca: Czykieta Dolores, Szewc Rozwita, Irena Mikołajczyk, Soboń Patrycja, a do Krogulnej panie: Mospan Alina i Agnieszka Machynia.

14. Zachęcam do lektury prasy katolickie: GN, MGN, Miłujcie się, Apostolstwo Chorych, Głos Pokoju

ks. KR