Niedziela Chrztu Pańskiego

16 I 2020 r.

1. Dziś przypada nam Niedziela Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Od poniedziałku rozpoczyna się okres zwykły w liturgii. Nie ma dziś nabożeństwa popołudniowego.

2. W tygodniu Msze św. rano o godz. 7:00.

3. Trwają odwiedziny kolędowe według planu.

4. W tym tygodniu przypadają dni: w środę Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, w piątek 23 Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce. W sobotę rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który kończy się świętem Nawrócenia św. Pawła.

5. W niedziele 19 stycznia o godz. 15:30 odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne w kościele Zofii. Serdecznie zapraszamy.

6. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na malowanie naszego kościoła.

7. Bóg zapłać za sprzątanie świątyń. W przyszłą sobotę proszę rodziny z ul. Krasickiego i Kolejowa: Wróbel, Dobrowolski, Jarmarczyk, Jarmarczyk, a do Krogulnej panie: Elżbietę Tomala i Dominikę Rzepka.

ks. KR