Niedziela V Wielkanocna

20 V 2022 r.

• Dziś w naszej wspólnocie uroczystość I Komunii. O godz. 15:30 nabożeństwo majowe. Dzieci zapraszam przez cały tydzień na wieczorne Msze św. w ramach tzw. Białego Tygodnia.

• W poniedziałek bierzmowanie w kościele w Starych Budkowicach o godz. 18:30. Z naszej parafii przystępują 34. osoby. W naszym kościele nabożeństwo i Msza św. o godz. 18:00.

• We wtorek Msza św. w szpitalu o godz. 16:30.

• We wtorek nabożeństwo do MBNP. Intencje składamy do skrzynki.

• W środę Msza św. szkolna o godz. 17:00. W środę na godz. 16:15 zapraszam na próbę i spowiedź uczniów klasy IV SP przed uroczystością Rocznicy I Komunii św., która odbędzie się 22 maja o godz. 11:00.

• W środę przypada 100. rocznica urodzin długoletniego proboszcza naszej parafii ks. Jana Chwalińskiego. Msza św. w jego intencji po nabożeństwie majowym o godz. 17:30.

• W czwartek Msza św. w Krogulnej o godz. 17:00.

• W sobotę o godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu (pół godziny) i okazja do spowiedzi św. O godz. 17:30 nabożeństwo majowe.

• W przyszłą niedzielę pielgrzymka naszego dekanatu do katedry. Msza św. o godz. 14:30.

• Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św.

• Dziękuję za sprzątanie kościołów. W sobotę proszę rodziny z ul. Żeromskiego: Bar-toń, Bebek, Więcławek, Szewczyk, a do Krogulnej panie: Cieślińską Beatę i Preuhs Magdalenę.

ks. KR